Bramy uchylne

Bramy garażowe uchylne WIŚNIOWSKI

Brama uchylna

Brama uchylna

  • Lekko, pewnie i płynnie otwierająca się brama bez dokuczliwych szyn podsufitowych. Brama firmy Wiśniowski nie potrzebuje zajmujących miejsce prowadnic na suficie.
  • Wszystkie elementy są ocynkowane w celu zabezpieczenia przed korozją. Spawane blachy zastąpiono nitowaniem, co zwiększa trwałość bramy i ułatwia wymianę uszkodzonych elementów.
  • Brama ta posiada zabezpieczenie przed przycięciem palców, a także opatentowany, bezpieczny system sprężyn.
  • Brama Wiśniowski wyposażona jest standardowo w podwójne ryglowanie. Istnieje także możliwość założenia trzeciego rygla zamka na górze bramy oraz automatyki ze zdalnym sterowaniem.

BRAMONT

Działamy od 1990 roku

Firma BRAMONT powstała na Śląsku w 1990 roku.

Od ponad 30 lat projektujemy, montujemy oraz serwisujemy bramy i ogrodzenia na terenie Śląska i Małopolski.

W początkowym okresie naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem bram garażowych oraz wjazdowych na teren posesji. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom, a także potrzebom naszych klientów stale powiększaliśmy asortyment oferowanych przez nas produktów.

Aktualnie nasza oferta oprócz bram garażowych i wjazdowych obejmuje także: bramy przemysłowe segmentowe, bramy rolowane i kraty, bramy szybkobieżne, systemy przeładunkowe, bramy i drzwi przeciwpożarowe, drzwi wewnętrzne oraz wielofunkcyjne, szlabany oraz systemy kontroli dostępu.

Naszym Klientom oferujemy również ogrodzenia betonowe, ogrodzenia metalowe, ogrodzenia kute oraz urządzenia do ich automatycznego otwierania i zamykania.

Bramy, ogrodzenia, szlabany

Brama segmentowa

 W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia renomowanych europejskich i polskich producentów w tym min: Wiśniowski, Wikęd, Nice, TLC.

Mamy nadzieję, że szeroki asortyment oferowanych przez nas produktów, ich wysoka jakość powiązana z rozsądną ceną zachęci Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Montaż i serwis

Brama uchylna

Potrzebujesz fachowej pomocy?

Zadzwoń do nas a na pewno doradzimy i pomożemy korzystając jak najlepiej z naszego wieloletniego doświadczenia w montażu i serwisowaniu urządzeń.

Zapewniamy szybką i solidną realizacje każdej bramy na terenie Katowice, Sosnowca, Bytomia, Gliwic i innych okolic śląska.