BRAMA I FURTKA OGRODZENIOWA GARDIA Light

System dedykowany do zastosowania w obszarach prywatnych: wokół posesji, parków, ogródków działkowych a także mniejszych obiektów o charakterze przemysłowym.

BRAMA I FURTKA GARDIA Light

Bramy skrzydłowe i furtki GARDIA Light to system bazujący na lekkiej konstrukcji 40x40 mm oraz wypełnieniu w postaci panelu VEGA 2D (6/5/6).

Rama spawana z profilów stalowych zamknięty. W komplecie słupy stalowe oraz zestaw akcesoriów. Zawiasy umożliwiają otwarcie na kąt 90 stopni. Kierunek otwierania uniwersalny.

WYPEŁNIENIE BRAMY LUB FURTKI

Skrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym VEGA 2D o średnicy drutu 6/5/6.
Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

Brama dwuskrzydłowa GARDIA Light wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

Furtka GARDIA Light wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

CECHY

ce

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Bramy i furtki wraz ze słupami nośnymi w bardzo solidnej konstrukcji i wypełnieniem wytrzymałym panelem kratowym typu Vega 2D wspawanym do konstrukcji.

modul

SYSTEMOWOŚĆ

Bramy i furtki GARDIA Light można zastosować wraz z panelem kratowym VEGA i słupkami. Przetłoczenia wypełnienia bramy i furtki oraz paneli ogrodzeniowych znajdują się na jednej wysokości tworząc harmonijną linię ogrodzenia.

uniw mont

UNIWERSALNY MONTAŻ

Cechą charakterystyczną jest prosta konstrukcja wyrobów, zapewnia ona szybki i łatwy montaż.

trwalosc

ODPORNE NA KOROZJĘ

Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA Light - wypełnienie panelem kratowym Vega 2D