BRAMONT CZELADŹ

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenie przemysłowe – sprawdzona technologia, odporność na korozję

Ogrodzenie przemysłowe od WIŚNIOWSKI to przemyślane rozwiązanie systemowe, które gwarantuje zabezpieczenie danego terenu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do branży budowlanej, jak i przemysłu. W ofercie znajdą Państwo zarówno nowoczesne ogrodzenie stalowe, ogrodzenie profilowe oraz ogrodzenie panelowe. Cechą charakterystyczną ogrodzeń Wiśniowski jest solidność, jakość, wytrzymałość, elegancja oraz styl. Oferta na ogrodzenie przemysłowe od WIŚNIOWSKI to dbałość o bezpieczeństwo i estetykę wykonania. 

Nasza oferta: segmenty przemysłowe, panele kratowe 2D, panele kratowe 3D oraz ogrodzenia sportowe. System sportowy składa się elementów ogrodzeń przemysłowych takich jak panele kratowe, słupy sportowe o podwyższonym przekroju i wysokości. Ponadto, segmenty przemysłowe to także element systemowych rozwiązań ogrodzeń przemysłowych od WIŚNIOWSKI.

Systemy oferowane przez WIŚNIOWSKI pozwalają sprawnie oraz szybko ogrodzić dany teren, tworząc całość wraz z systemem słupów nośnych. Wybierając ofertę na ogrodzenie przemysłowe od WIŚNIOWSKI mają Państwo możliwość pomalowania ogrodzenia na dowolny kolor z palety RAL. Ponadto, oferujemy do 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla słupów oraz paneli kratowych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

Nasza siedziba znajduje się na terenie województwa śląskiego w mieście Czeladź.

WIŚNIOWSKI – ogrodzenia przemysłowe