BRAMA PRZESUWNA WI NA KOŁACH JEZDNYCH

Bramy WI 120 i WI 200 świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności prywatnej, lub przemysłowej. Bramy montowane są wokół obiektów przemysłowych, lotnisk, portów, parkingów strzeżonych, wokół szkół, przedszkoli, marketów itp. Bramy przesuwne stosuje się na działkach szerokich na których możliwy jest przesuw bramy wzdłuż ogrodzenia. Bramę często stosuje się tam gdzie podjazd jest krótki lub występuje wzniesienie i zastosowanie bram dwuskrzydłowych jest niemożliwe.

BRAMY PRZESUWNE WI

Bramy na kołach są specjalnym rozwiązanie bram przesuwnych w których konstrukcja pozwala na skrócenie skrzydła o tylną część bramy potocznie zwaną „ogonem bramy”. W tym rozwiązaniu ilość miejsca niezbędnego do przesuwu bramy w stosunku do bram samonośnych jest znacznie zredukowana.

BEZPIECZEŃSTWO

ce

Bramy ręczne oraz automatyczne WI posiadają znak CE potwierdzający zgodność produktów z dyrektywami oraz normą PN-EN 13241-1 dla przemysłowych i posesyjnych bram ogrodzeniowych.

BRAMA PRZESUWNA

funkcjonal

Brama na kołach jezdnych WI 120 i WI 200 jest konstrukcją osadzoną na stalowych kołach. Skrzydło porusza się po szynie jezdnej przymocowanej do podłoża.

ODPORNE NA KOROZJĘ

trwalosc

Bramy WI zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową. Na produkty w wersji Duplex udzielamy 5 lat gwarancji antykorozyjnej.

SYSTEMOWOŚĆ

modul

Bramy na kołach jezdnych WI są systemowymi elementami kontroli dostępu. W połączeniu z segmentami przemysłowymi (OPO 201, OPO 251, OPZ252, OPZH253) , panelami kratowymi (Vega B , Vega B Light, Vega 2D Super i Vega 2D), słupkami a również bramami dwuskrzydłowymi i furtkami ( Bastion, Modest, Gardia) tworzą kompleksowe ogrodzenie.

TYPY BRAM PRZESUWNYCH NA KOŁACH JEZDNYCH

Brama WI na kołach jest wytrzymałą i bezpieczną konstrukcją. Bramy cechują się solidną ramą i dolną belką o szerokości dobieranej w zależności od gabarytu bramy. Stosowane są belki dolne o przekroju: dla bramy WI 120 = 120x80 mm a dla bramy WI 200 = 200x80 mm. Słup konstrukcyjny ramowy pojedynczy a powyżej 10m szerokości podwójny. Słup zamykający ramowy pojedynczy.

Brama dostępna w wersji ręcznej lub automatycznej. W bramie ręcznej zamek oraz pochwyt ułatwiający otwieranie i zamykanie bramy. W bramie automatycznej automat znajduje się na solidnej stalowej półce ulokowanej na słupie konstrukcyjnym bramy

WI reczna

Brama ręczna z pojedynczym słupem ramowym nośnym i pojedynczym słupem ramowym najazdowym

WI automat

Brama automatyczna z pojedynczym słupem ramowym nośnym i pojedynczym słupem ramowym najazdowym.

WI automat 12m

Brama automatyczna z podwójnym słupem ramowym nośnym i pojedynczym słupem ramowym najazdowy.
Brama w tej konstrukcji dla szerokości So powyżej 10m.

WYPEŁNIENIA

Profile Caro
25x25mm, 18x30mm, 25x25mm

Panele Vega B
przykręcane do konstrukcji

Panele Vega 2D Super
przykręcane do konstrukcji

Panele Vega 2D Super
spawane do konstrukcji

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to rozwiązanie systemowe, gwarantujące kompleksowe zabezpieczenie terenu. W ofercie skierowanej do budownictwa indywidualnego oraz do przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe jak również panelowe. Charakteryzuje je solidność, jakość oraz wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd.

OGRODZENIE SYSTEMOWE Z BRAMĄ PRZESUWNĄ WI na kołach jezdnych i furtką z wypełnieniem w postaci kształtowników zamkniętych 25 x 25 mm

OGRODZENIE SYSTEMOWE Z BRAMĄ PRZESUWNĄ WI na kołach jezdnych i furtką wypełnieniem w postaci paneli kratowych Vega 2D Super