BRAMY SKRZYDŁOWE I FURTKI BASTION

Bramy skrzydłowe i furtki WIŚNIOWSKI - nowe spojrzenie na tradycyjne rozwiązania

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

Chwytak zabezpieczający przed przypadkowym, samoczynnym zamknięciem się uchylonego skrzydła w bramie ręcznej, np. w wyniku silnego podmuchu wiatru – montowany za bramą, przytrzymuje skrzydło w pozycji otwartej.

Rygiel w bramie ręcznej stanowi pewną blokadę skrzydła mocowaną do fundamentu.

Zamek wpuszczany nawierzchniowo – tradycyjny sposób zamknięcia furtki, montowany w ramie skrzydła.

Zawias regulowany montowany bezpośrednio w słupie bramy – zapewnia precyzyjne ustawienie furtki względem słupa.

Bramy o szerokości do 6 metrów w świetle wjazdu, ruch bramy w obrębie 90°

Bramy o szerokości powyżej 6 metrów w świetle wjazdu, ruch bramy w obrębie 90°

BOGATE WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Elektrorygiel to zabezpieczenie stosowane w bramach, gdzie skrzydło jest szersze niż 3 metry. Zadaniem elektrorygla jest zabezpieczenie i stabilizacja bramy w pozycji zamkniętej

Fotokomórki zamontowane na słupach bramy – jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda, następuje przerwanie strumienia podczerwieni, co spowoduje zatrzymanie się skrzydła i jego cofnięcie.

Ostre zakończenia w postaci stalowego grzebienia, może być montowane na górnej krawędzi skrzydła bramy.

Zamek w bramie ręcznej to pewne i trwałe zamknięcie bramy ręcznie otwieranej, umieszczony w aluminiowej obudowie.

Zamek nawierzchniowy – mechanizm zamknięty w aluminiowej obudowie, z wkładką patentową, również w wersji z elektrozaczepem.

Zamek z elektrozaczepem – element systemu kontroli dostępu – służy do zdalnego odblokowania zamkniętej furtki.

Zawias na płytce montażowej umożliwia instalację furtki do już istniejących słupów stalowych lub betonowych.

Zawias na ceowniku przymocowanym do słupa – umożliwia instalację furtki do słupa stalowego lub betonowego.

Na specjalne zamówienie w bramach skrzydłowych, ruch bramy w obrębie 180°

PRZYKŁADY WYPEŁNIEŃ

brama dwyskrzydlowa 25x25

             Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.

brama dwuskrzydlowa vega b

             Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji.

brama dwuskrzydlowa vega 2d super

            Brama dwuskrzydlowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

10lat pl

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

efektywna ochrona en

EFEKTYWNA OCHRONA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

 
duplex

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

sprawdzone w kazdych warunkach

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.