BRAMA I FURTKA OGRODZENIOWA GARDEN

To specjalne rozwiązanie sprawia, że jest on idealną alternatywą lub uzupełnieniem dla ogrodzeń z siatki plecionej.

BRAMA I FURTKA GARDEN

System GARDEN stanowią bramy i furtki o lekkiej konstrukcji wypełnienia panelem kratowym z drutu o średnicy 4 [mm] oraz z rozstawem oczek 50x50 [mm].

W zestawie znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy z możliwością uzyskania wszystkich kierunków otwierania. 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla bram zabezpieczonych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

WYPEŁNIENIE BRAMY LUB FURTKI

Skrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym z drutu o średnicy 4 [mm] oraz z rozstawem oczek 50x50 [mm].
Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

Brama dwuskrzydłowa GARDEN - wypełnienie bramy panel kratowy 50x50 [mm]

Furtka GARDEN - wypełnienie bramy panel kratowy 50x50 [mm]

CECHY

optymalizacja

UNIWERSALNE

W zestawie zawsze znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy z możliwością uzyskania wszystkich kierunków otwierania.

funkcjonal

FUNKCJONALNOŚĆ

Zastosowanie wypełnienia z lekkiego panelu kratowego pozwała na uzupełnienie klasycznych linii ogrodzeń wykonanych z tradycyjnej siatki plecionej.

modul

MODUŁOWOŚĆ

Bramy i furtki dostępne w kompletach ze słupami nośnymi i kompletem zawiasowo zamkowym lub możliwość zakupu tylko skrzydeł i montaż do istniejących słupów. Możliwość kompletowania skrzydeł o różnej szerokości i tworzenie bram o niesymetrycznym podziale skrzydeł.

trwalosc

ODPORNE NA KOROZJĘ

Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDEN - wypełnienie panelem kratowym 50x50[mm]